Obsah pokračuje za reklamou
Pokračujte dolů pro další obsah
- zrušit filtraci.

Odstranění fotek a videí z alba

Vyberte všechny fotky či videa, které chcete smazat a potvrďte akci.

Název

Popis

V sobotu 8.8. od 16h naši hasiči ve spolupráci s Restaurací u Pramene pořádali akci pro děti i dospělé - Staň se hasičem. Program byl nabitý - připravena byla ukázka techniky, malování na obličej, soutěžní dráha pro děti i překvapení od hasičů. Po celou dobu se děti i dospělí mohli podívat na techniku, kterou má naše jednotka k dispozici - CAS 20 Scania, DA Renault Master a DA Ford Tranzit. Zájem byl poměrně velký a dotazy na různé vybavení i na samotná vozidla pak hasiči s radostí odpovídali. A to nejen dětem, ale i dospělým. Všichni si pak mohli vyzkoušet přilby, zásahové obleky a různé vybavení hasičů. Po ukázce techniky si vedoucí mládeže připravili pro děti překážkovou dráhu, která se běžela na čas. Nejprve děti museli tenisákem shodit 3 kužele (na 3 pokusy), dále přeskákat překážky, vylézt na skluzavku a sklouznout se dolů, slalom s fotbalovým míčem kolem kuželů a nakonec spojit hadici s rozdělovačem a proudnicí a natáhnout do cíle. Po absolvování této trati dostal každý osvědčení mladého hasiče a drobnou sladkost. Nakonec byli vyhlášeni 3 nejlepší, kteří dostali ještě něco malého na zub. Následovalo překvapení od hasičů, které děti s radostí uvítali. Tímto překvapením nebylo nic jiného, než dětmi velmi oblíbená pěna. V té se vyřádili nejen děti, ale i někteří dospělí.

Období

• 100 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Huawei ATU-L31

Kategorie a štítky

Nastavení

Veřejné album

Vidí všichni lidé.

Přístupné pouze pro 18+

Vidí pouze lidé, kteří potvrdí svou plnoletost pro zobrazení obsahu 18+.

Skryté album

Vidí pouze lidé, kteří znají přesnou adresu alba.

Uzamčené album

Vidí pouze lidé, kteří zadají kód, který nastavíte.

Nahlásit album

Komentáře fotek a videí

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu

Také album můžete sdílet

Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat