Název

Popis

V sobotu 8.8. od 16h naši hasiči ve spolupráci s Restaurací u Pramene pořádali akci pro děti i dospělé - Staň se hasičem. Program byl nabitý - připravena byla ukázka techniky, malování na obličej, soutěžní dráha pro děti i překvapení od hasičů. Po celou dobu se děti i dospělí mohli podívat na techniku, kterou má naše jednotka k dispozici - CAS 20 Scania, DA Renault Master a DA Ford Tranzit. Zájem byl poměrně velký a dotazy na různé vybavení i na samotná vozidla pak hasiči s radostí odpovídali. A to nejen dětem, ale i dospělým. Všichni si pak mohli vyzkoušet přilby, zásahové obleky a různé vybavení hasičů. Po ukázce techniky si vedoucí mládeže připravili pro děti překážkovou dráhu, která se běžela na čas. Nejprve děti museli tenisákem shodit 3 kužele (na 3 pokusy), dále přeskákat překážky, vylézt na skluzavku a sklouznout se dolů, slalom s fotbalovým míčem kolem kuželů a nakonec spojit hadici s rozdělovačem a proudnicí a natáhnout do cíle. Po absolvování této trati dostal každý osvědčení mladého hasiče a drobnou sladkost. Nakonec byli vyhlášeni 3 nejlepší, kteří dostali ještě něco malého na zub. Následovalo překvapení od hasičů, které děti s radostí uvítali. Tímto překvapením nebylo nic jiného, než dětmi velmi oblíbená pěna. V té se vyřádili nejen děti, ale i někteří dospělí.

Období

• 100 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Huawei ATU-L31

Nahlásit album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Vytvořte si fotodárky

Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele.

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat