Název

Popis

Když nemůže Mohamed k hoře, musí hora k Mohamedovi.. I tak by se dala nazvat současná situace, kdy jsme bohužel museli zrušit Mikulášskou nadílku pro naše mladé hasiče i pro děti z řad veřejnosti. To nás ale neodradilo, a tak jsme k našim úžasným dětičkám vyrazili k nim domů a o Mikuláše, čerta a anděla tak dětičky nepřišly. Celkem jsme po domluvě s rodiči navštívili 17 hasičských dětí a stihli jsme i pár "cizích". Některé děti se statečně držely, některé pak měly téměř hysterický záchvat z čerta. Všichni ale slíbili, že budou hodní, budou se učit, budou si uklízet své pokojíčky, nebudou sprostí apod., a tak za odměnu dostaly balíčky se sladkostmi a adventní kalendář.

Období

• 11 fotek
  • 0 se líbí

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat