Název

Popis

Dnes jsme vyrazili do Duchcova na soutěž pro mladé hasiče - Hasičata v akci a pro dospělé - Memoriál Vaška Šedého. Do soutěže jsme přihlásili jedno družstvo přípravky, mladších, starších i dospělých. Soutěž začínala přípravkou, kdy naše dětičky ukončili svůj pokus s časem 4:43,57s  a netrpělivě jsme čekali jak si povedou ostatní družstva. Nakonec nás překonal pouze Duchcov a naše přípravka skončila na nádherném 2. místě. Následoval pokus mladších, který se nám moc nevyvedl a po menším zaváhání jsme s časem 4:16,82s brali 8. místo. Zde jsme měli výpomoc z Oseka a jelikož se "seklo" i jedno osecké dítě před svým pokusem, tak jsme pomoc ihned vrátili. Ani ve starších se nám pokus nepovedl podle našich představ a s časem 3:52,24s jsme se umístili na 3. místě. Následovalo vyhlášení soutěže mladých hasičů a poté začala soutěž dospělých. Nápad sestavit družstvo byl spontánní a běželi jsme pro srandu a aby se i děti pobavily. Nakonec jsme s časem 3:48,81s odvezli bramborovou medaili.

Období

• 8 fotek
  • 3 videa
  • 0 se líbí

Fototechnika

Huawei COL-L29

Nahlásit album
Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka
S kódem: Vajicka Akce platí do 14. 4. 2024
Zjistit více

Vytvořte si fotodárky

Z alb a fotek na Rajčeti nebo i z disku počítače si můžete snadno a rychle vytvořit různé fotodárky pro sebe nebo své přátele.

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat